Kategorie
 
Chat - PayPal

Skype

Facebook statusYoutube ICQ status

PayPal

Paypal

Reklama:
Motopenzion
F.L. Vek Napoje
Solarni studio
Mobile PUBLICITY
 

 
Nákupní košík
0 položek
 
Naše služby
 
REKLAMA

Akce:

Akce

Reklama:

 

 


 

 

Ceník služeb

Přeposlání zásilky

Platí se za každý naskladněný/přeposlaný balík manipulační poplatek 149,- Kč + skutečné náklady poštovného po ČR dle aktuálního ceníku České pošty.

Pro lepší orientaci jsme níže připravily orientační ceník České pošty nejčastěji zasílaných balíků.

posta

Toto jsou nejčastěji využívané tarify. Pokud neuvedete nějaký speciální požadavek, jak balík poslat, vybereme vždy tu nejlevnější variantu. U zásilek do dvaceti kg uvádíme tarify cenného balíku z důvodu, že jsou o něco levnější než u obchodního balíku. Nevýhoda je, že jeho doručení je do dvou dnů. U obchodního balíku je doručení do druhého dne ale cena je o něco vyšší. Je tedy na Vás, jakou variantu si vyberete.

U objenávky si v záložkách vyberete hodnotu přepravovaného zboží ( ohledně pojištění zásilky ), způsob zaslání (obchodní čí cenný balík ) a případně u vzlášt křehkého zboží - křehká zásilka. Hmotnost určí přímo pracovník pošty po zvážení zásilky.

Poštovné po ČR včetně našeho manipulačního polatku 149,- Kč uhradíte při převzetí dobírkou. Předem nic neplatíte.

Pokud máte zájem o přeposlání většího nebo težšího balíku kontaktujte nás zde.


 

Asistovaný nákup + přeposlání zásilky

Za asistovaný nákup se platí  8% z ceny zboží, minimálně však 151,- Kč + cena za přeposlání zásilky (viz výše). Na náš účet uhradíte pouze zálohu za zboží a službu Asistovaný nákup. Služba přeposlání se platí dobírkou.

Pokud se z nějakého důvodu neuskuteční služba ,,Asistovaný nákup,, vrací se zálohová částka na zboží mínus náš manipulační poplatek 151,-Kč + transakční poplatek 12,- Kč za převod.


Příklad 1 Asistovaný nákup s přeposláním zásilky:

Při objednání parfému v přepočtu za 1500,- Kč by 8% dělalo 120,- Kč. Vy však zaplatíte minimální částku za asistovaný nákup 151,- Kč + částku za přeposlání zásiky (viz. výše)

Příklad 2 Asistovaný nákup s přeposláním zásiky: 

Při objednání např. LCD Tv za 9.500,- Kč, zaplatíte 8% z ceny za službu ,,Asistovaný nákup,, tj. 760,- Kč + částku za přeposlání zásiky (viz. výše)

Při platbě přes PayPal ze zahraničí, např. ze Slovenska, se částka, kterou posíláte na náš účet navýší o poplatek 4,3% za příjem platby (poplatek PayPalu za příchozí transakci).


KALKULÁTOR NÁKLADŮ
KALKULAČKA PRO ASISTOVANÝ NÁKUP

Copyright © 2010 Provozovatel Pošli to s.r.o.